Tutis Uno Plus Universālie rati 3in1 col 145 (Kods: BM201602)

Vērtējums:

ATJAUNOTS UNO + MODELIS
Piedāvājām atjaunotu visu iecienītu UNO ratu modeli UNO +. Šie mūsdienīgi un moderni bērnu rati ir ļoti praktiski un atšķiras ar savu dizainu. Galvenie ratu atjaunojumi:

INTEGRĒTS TĪKLS
Jaunajā Uno+ ratu šūpuļa augšdaļā ir integrēts tīkls no kukaiņiem. Šīs aizsargājošs tīkls atvieglo vecāku ikdienu, jo vienmēr ir kopā, kā arī to iespējams ātri un viegli uzlikt caur šūpuļa priekšpusi, kā rezultātā tas izskatās stilīgi un mūsdienīgi. Integrēts tīkls nodrošina mazuļa aizsardzību pret kukaiņiem un ļauj baudīt mierīgu miegu.

DUBULTS RĀVĒJSLĒDZĒJS
Atjaunotu UNO+ ratu šūpuļa kāju maisā tagad ir integrēts dubults rāvējslēdzējs, kas ļauj netraucēti to izmantot pēc lietotāju individuālajām vajadzībām. Šīs jaunas izmaiņas dēļ kāju maiss kļuva vēl funkcionālāks. Tas nav jānoņem, lai mazuļi būtu iespējams ātri izņemt no šūpuļa.

AUGSTĀKĀ SĒDEKĻA MUGURIŅA
UNO rati var lepoties ar savu sēdekļa ērtumu, kā dēļ mazulis var justies brīvi un ērti. Jaunajā UNO+ modelī inženieru komanda pagarināja sēdekļa muguriņu par 3 cm, kas nodrošinās mazuli ar papildu komfortu. Tagad UNO+ ratu sēdeklis ir vēl ērtāks: 39x97 cm.

PASTIPRINĀTI ĀRĒJIE AUDUMI
UNO+ ratu ārējie audumi ir pārklāti ar unikālās kvalitātes poliesteru, kas ir izturīgs pret vēju, lietu un sniegu, kā arī ātri strauji apžūst. Īpaša antistatiska ratu audumu aizsardzība aizsargā pret netīrumiem.
Augstās kvalitātes audumi ar aizsardzību pret UV stariem. Reaģējot uz klimata pārmaiņām, inženieru un dizaina komanda pastiprināja aizsardzību līdz UV 50+.

MODERNS DIZAINS
Atjaunojot šo ratu modeli, liela uzmanība tika veltīta dizaina uzlabojumiem. Reaģējot uz mūsdienu tendencēm, tika izvirzīts mērķis piešķirt ratiem smalkumu un estētiku. Tātad, TUTIS dizaina grupa atjaunoja šūpuļa kāju maisu, noņemot papildu vilnis un tā, un mammas somu, piestiprinot papildu zīmola etiķeti no ādas, kas rada papildu greznības sajūtu.

GALVENĀS FUNKCIJAS

THERMO-COT™ kulba
TERMO-COT™ tehnoloģijas dēļ, Tutis Uno kulba ir visdrošākā izvēle jūsu zīdainim: unikālo termoregulācijas īpašību dēļ kulbā iespējama klimata kontrole, kas aizsargā mazuli pret temperatūras izmaiņām un mitruma uzkrāšanās zem matrača. Ļoti viegla un ērta termo kulba ļauj zīdainiem baudīt komfortu visā ceļojuma laikā. THERMO-COT™ ir īpaša polietilēna kombinācija, kas tika radīta tieši Tututis ratiem, lai tiktu nodrošināts vieglums un izturība. 

THERMO-COT ™ materiālam piemīt unikāla stiprība, elastīgums un ilglaicīgums. Šīs materiāls parasti tiek izmantots sportistu aizsargķiveru ražošanā un smagas sadzīves tehnikas transportēšanā ar mērķi nodrošināt, lai priekšmeti netiktu bojāti.
Tutis Uno ratiem piemīt unikāla īpašība, kas neļauj izveidoties rasas punktam. Mainīga mitruma līmeņa dēļ izveidojas rasas pilieni, kad, piemēram, rati atrodas ārā karstā vasaras dienā un pēc tam tiek iestumts vēsās mājās. Mitruma uzkrāšanās dēļ vai izveidoties pelējums, kas ir kaitīgs cilvēku veselībai.

MANEVRĒTSPĒJĪGA UN KOMPAKTA ŠASIJA
Tutis Uno šasijas rāmja struktūra padara TUTIS Uno ratus ļoti kompaktus un vienlaicīgi saglabā unikālas viegluma, izturības īpašības. Aizmugurējie amortizatori pielāgojas zīdaiņa svara izmaiņām un nodrošina raitu kustību pa jebkādu ceļa segumu
Papildu amortizāciju nodrošina jaunās paaudzes Real-Gel™ riteni. Šo riteņu kopšana ir viegla, nav jāpārbauda spiediens, nav jābaidās, ka pārdursiet riteni.
Jaunās paaudzes viegla Tutis Uno rāmja saliekšana ir vienkārša un ātra. Tutis Uno rāmis var tikt saliekts kopā ar sēdekli, kā rezultātā vecāku dzīve kļūst vēl vieglāka. Sarežģītu inženierrisinājumu dēļ ratu sēdeklis kompakti tiek saliekta kopā ar rāmi, lai aizņemtu 38% mazāk vietas nekā standarta risinājums.
Saliekti rati viegli ietilps jūsu bagāžniekā vai mājās. Ievērojot stingrus drošības noteikumus, nekādā Tutis Uno rāmja saliekšanas punktā nav caurumu, kur būtu iespējams saspiest pirkstus.

TEHNISKAIS RAKSTUROJUMS

ONE-CLICK™ BREMŽU SISTĒMA
One-Click™ bremžu sistēma tika izveidota vienkāršai un ātrai to vadībai, tādejādi nodrošinot lielāko drošību. Šajā sistēmā iespējams apturēt ratus ar vienu klikšķi.

PRIEKŠĒJO RITEŅU FIKSĒŠANA
Priekšējos riteņus iespējams slēgt vai atslēgt ar vienu vēzienu. Atslēdzami riteni viegli griežas ap savu asi 360 grādu leņķī. Tie nodrošina šasijai papildu manevrējamību, kā rezultātā vecākiem ir vieglāk manevrēt starp veikalu plauktiem. Ratu priekšējos riteņus iespējams fiksēt. Šī īpašība ir ļoti svarīga, ceļojot par meža takām, smiltīm vai sniegu. Slēgti ratu riteni var kustēties uz priekšu pa to pašu līniju. Tas atvieglo ratu kustēšanos pa dubļainiem ceļiem.

ALUMĪNIJA ŠASIJA
Izturīgs un viegls alumīnija rāmis nodrošina šasija ir izturīgumu un stiprumu. Alumīnija kausējuma 6061 pretkorozijas īpašības tika testētas ekstremālos apstākļos, lai tiktu nodrošināta tā izturība.

REGULĒJAMA ECO ĀDAS ŠASIJAS ROKTURIS
Ratiem jābūt ērtiem un patīkamiem pieskarties ne tikai mazulim, bet arī vecākiem – to taču izmanto visi! Tutis dizaineri vienmēr meklē jaunus materiālus ratiem un viens no viņu atradumiem – unikālās kvalitātes eko āda, kas pielāgota Tutis Uno – ar to ir pārklāts ratu rokturis. Tagad rati ir ļoti patīkami pieskarties.

IEKŠĒJIE AUDUMI
Radot Tutis Uno ratus, mēs vēlamies, lai mazulis varētu justies ērti, patīkami un, galvenais, - droši. Tāpēc iekšējie audumi ir pārklāti ar īpašu SILVER- IONS™ tehnoloģiju, kā rezultātā audumi kļūst par antibakteriālu. Amerikas armijas uniformas tiek apstrādātas saskaņā ar šo tehnoloģiju, lai būtu iespējams izvairīties no jebkādas infekcijas ievainojumu gadījumā.

MATRACIS
Šūpuļa matraci veido divi atsevišķi slāņi: kokvilnas ar SILVER- IONS™ aizsardzību un poliestera. Šo divu slāņu kombinācija nodrošina zīdainim komforta sajūtu.

MATERIĀLI, KAS IZTURĪGI PRET ŪDENI UN PĀRKLĀTI AR UV 50+ AIZSARDZĪBU
Šūpuļa un sēdekļa aukšdaļas ir pārklātas ar īpašas kvalitātes poliesteru, kas ir izturīgs pret vēju, lietu un sniegu, kā arī ātri strauji apžūst. Īpaša antistatiska ratu audumu aizsardzība aizsargā pret netīrumiem. Augstās kvalitātes audumi ar aizsardzību pret UV 50+, kas neļauj audumu krāsai kļūt bālai.

AIZSARDZĪBA PRET VĒJU AR LODZIŅU
Tutis Uno ratiem ir aizsardzība pret vēju vai saules stariem. Šūpuļa aizsegšanas sieniņai ir integrēts lodziņš, caur kuru varēsiet redzēt, ka zīdainis mierīgi guļ šūpulī.

JUMTIŅŠ AR VENTILĀCIJU
Ratu jumtiņš aizsargā mazuli pret vēju, lietu, sauli visos ceļojumos, neatkarīgi no tā, vai bērns ir mazs un guļ šūpulī, vai jau ir mazliet lielāks un vēlas pētīt pasauli no atklāta ratu sēdekļa.
Šāds vēdināšanas logs arī ir integrēts ratu sēdeklī. Tutis Uno sēdeklim arī ir pagarināms jumtiņš, kas aizsargā zīdaini vējainā laikā. Tātad, vecāki var izvēlēties, kurš variants ir nepieciešams: tikai ventilācija, tikai pagarināms jumtiņš vai abu.

ĒRTS SĒDEKLIS
Sēdekļa dizaina un funkcionālās detaļas ir optimizētas līdz pat sīkākajai detaļai, bet troksni slāpējošs pārsegs pilnīgi nolaižas, lai radītu oāzi ļoti patīkamam mazuļa ceļojumam. Ērts sēdeklis – garums 94 cm, platums 39 cm, kā rezultātā tas ir par 26% lielāks nekā ratu standarta sēdekli.

HORIZONTĀLĀ GUĻĀMĀ DAĻA
Tutis Uno ratu guļamajai daļai ir regulējama atzveltne, kam ir pat dažas pozīcijas. Šiem ratiem ir pilnīgi guļama (horizontālā) muguriņas pozīcijas, kas ir ļoti svarīga ceļojumu laikā. Guļamajā pozīcijā zīdainis pilnīgi izstiepties un baudīt mierīgu miegu. Savukārt, vecāki var būt droši, ka zīdainis pietiekami atpūsies, jo zīdaiņa muskuļi atslābināsies un atpūtas guļamajā pozīcijā.

5-PUNKTU DROŠĪBAS JOSTAS
Tutis Uno ratu sēdeklis ir 5-punktu drošības jostu sistēma, kas nodrošina zīdaiņa drošību. Ar mērķi radīt zīdainim maksimālu komfortu, jostu komplektācijā ir mīksti spilveni. Sēdekļa muguriņa ir papildu caurumi, lai jostas būtu iespējams regulēt, ņemot vērā zīdaiņa augumu. Tas ļauj uzticīgi piestiprināt zīdaini un nodrošināt viņa drošību.

AIZSARGROKTURIS
Radot šos ratus, ļoti lietu uzmanību veltījām drošībai. Ņemot vērā to, mēs pievienojām ekoloģiskas eko ādas aizsargrokturi zīdainim ar papildu drošības jostu sēdeklī. Šī drošības josta neļaus izslīdēt no sēdekļa.

DIVAS KUSTĪBAS POZĪCIJAS
Varat izvēlēties sēdekļa kustības virzienu, kas piemērots jums un jūsu zīdainim. Varat stumt ratus, kad sēdeklis ir atgriezts pret vecākiem un mazulis var skatīties uz viņiem. Arī varat izvēlēties pretējo mazuļa kustības virzienu, kad viņš droši iepazīties ar apkārtējo pasauli.

REGULĒJAMA KĀJU PLATFORMA
Ratu sēdeklim ir regulējama platforma zīdaiņa kājām. Tai ir dažas pozīcijas, ko iespējams regulēt, ņemot vērā zīdaiņa augumu. Platforma kopā ar sēdekļa atzveltni var veidot pilnīgi guļamo stāvokli, lai visi zīdaiņa muskuļi varētu atpūsties. Tutis Uno ratu kāju platformai ir īpašs atbalsts bērna kājām, lai tās nekarātos.

SOMA
Mammas somai piemīt praktiskums un stilīgs dizains, kas ir saskaņot ar ratiem. Ar speciālām jostām varat droši piestiprināt somu pie ratu rāmja.

 

Kas ir kastē?

1. Kulba
2. Sēdeklis
3. Šasija
4. Aizsardzība pret lietu
5. Soma
6. Pudeles turētājs
7. Iepirkumu grozs
8. Kulbas aizsegs
9. Sēdekļa aizsegs
10. Sēdekļa drošības rokturis
11. Aizsargājošs tīkls no kukaiņiem
12. Matracis

13. Autosēdeklis ar ISOFIX (adapterus, lai stiprināt autokrēsliņu pie šasijas ir iespējams pasūtīt atsevišķi)

 

 

 

Vecā cena: 769.00 EUR
Cena: 579.00 EUR
Ieskaitot 21 % nodokli
Nosūtīšanas laiks: 2-3 dienas
Svars: 23 Kg
Daudzums noliktavā: Neierobežots
Daudzums:
Komentāri
Uzraksti komentāru šim produktam!
Vārds1
E-pasts
Lūdzu uzraksti komentāru
Produkta vērtējums
Copyright www.webdesigner-profi.de

4baby logologo 4 BABY just for your babylogo camLorelli Premium Logo BLACKLorelli Classic Logo BLUE white strokeBertoni Line Logo NEWlogo   Britton logo         Baby Care Logo NEW      brands lorelli toys  911logoespiro 2013logo motylek4 0drewex logodownloadlogo baby mixhipo logoKs Kids logoAga DesignZOO LogoDisney Logohartan logo 1dsgsdgsdbabymaxi r125 imMilly mally logo słoneczkoзагруженноеbabyonologo2vtechakuku 12628b57d69cc1418a1996f6358b104a2940danlogo ankras20171207 174205Без названия1308137279 11460017467 1CBX by Cybex logocybex logo home222

 

Kontakti

Bērnu preču interneta veikals

www.babymar.lv

Email: info@babymar.lv

Tālr.: +371 28283725

 20170928 153635 1

DigitalGG