Noderīga informācija

Lorelli Premium Logo BLACKLorelli Classic Logo BLUE white strokeBertoni Line Logo NEWbrands lorelli toys
Par Bertoni, Lorelli.
catalog lorelli 2018 cover 376x232catalog lorelli toys 2016 cover 376x232catalog baby care 2016 cover 376x232
 
DIDIS LTD (Bulgārija) - Bertoni (Lorelli) uz šo brīdi ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmumiem un ir līderis Eiropas bērnu preču tirgū, jo Bertoni (Lorelli) uzņēmuma dizaineri, inženieri un mārketinga speciālisti katras preces modelī apvienoja augstu kvalitātes līmeni, jauninājumu dizainu, konkurētspējīgas cenas, maksimālo ērtību un komfortu Jūsu bērnam. Bertoni uzņēmums tika dibināts 1995. gadā. Bertoni (Lorelli) uzņēmuma preču zīmes ir pierādītas, pārbaudītas un populāras mūsu tirgū.
Pateicoties augstai kvalitātei un pieejamām cenām Bertoni (Lorelli), ieņem līderpozīcijas Bulgārijā un ir populārs zīmols Eiropas valstīs. 
Bertoni (Lorelli) seko mūsdienu pasaules tendencēm un vecāku vajadzībām. Uzņēmums rūpējas par bērnu drošību, ka arī nodrošina praktiskumu un palīdzību bērna audzināšanā.
Kopš 2013.gada Bertoni uzņēmums (realizēja jaunās inovācijas programmas palaišanu, t.i. jaunas produkcijas līnija ar oriģinālu nosaukumu Lorelli. Rezultātā tika izstrādātas jaunas tehnoloģijas, jaunas oriģinālas krāsas, kuras atlasīja bērnu psiholoģi ar mērķi uzlabot pasaules uztveri un palielināt jaunākā vecuma bērnu interesi krāsām un apkārtējo pasauli. Visas preces tiek ražotas saskaņa ar Eiropas standartiem. Ražošanā tiek izmantoti tikai izturīgi un hipoalerģiski materiāli. 
Bertoni (Lorelli) produkcijai nav analogu attiecībā kvalitātes cena un maksimālas rūpes par katra mūsu klienta interesēm.
 
Oficiāla mājaslapa Bertoni (Lorelli), kur ir visa nepieciešama informācija -  www.lorelli.eu
 
 
 logo cam
Par CAM
 
CAM (Itālija) - uz šo brīdi ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmumiem un ir līderis Eiropas bērnu preču tirgū. CAM uzņēmums tika dibināts 1969. gadā. CAM uzņēmuma preču zīmes ir pierādītas, pārbaudītas un populāras mūsu tirgū.
CAM produkti tiek izstrādāti un ražoti, pievēršot īpašu uzmanību drošībai, komfortam, inovācijām un jaunām tendencēm.
CAM var apmierināt visprasīgāko klientu.
CAM produkcijai ir maksimālas rūpes par katra mūsu klienta interesēm.
 
Oficiāla mājaslapa CAM, kur ir visa nepieciešama informācija -  www.camspa.it
 
 
 
downloadespiro 2013 
Par Baby Design un Espiro
 
Baby Design Group  (Polija) - Baby Design un Espiro uz šo brīdi ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmumiem un ir līderis Eiropas bērnu preču tirgū, jo Baby Design un Espiro uzņēmuma dizaineri, inženieri un mārketinga speciālisti katras preces modelī apvienoja augstu kvalitātes līmeni, jauninājumu dizainu, maksimālo ērtību un komfortu Jūsu bērnam.
Baby Design un Espiro produkcijai ir maksimālas rūpes par katra mūsu klienta interesēm.
 
Oficiāla mājaslapa Baby Design un Espiro, kur ir visa nepieciešama informācija -  http://www.babydesign.eu
 
 
logo baby mix
Par Baby Mix
 
ALEXIS (Polija) - Baby Mix uz šo brīdi ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmumiem un ir līderis Eiropas bērnu preču tirgū, jo Baby Mix uzņēmuma dizaineri, inženieri un mārketinga speciālisti katras preces modelī apvienoja augstu kvalitātes līmeni, jauninājumu dizainu, maksimālo ērtību un komfortu Jūsu bērnam.
Baby Mix produkcijai ir maksimālas rūpes par katra mūsu klienta interesēm.
Oficiāla mājaslapa Baby Mix, kur ir visa nepieciešama informācija -  http://www.babymix.pl/en/
YouTube 
 
 
 
 logoBritton logo
Par BRITTON
britton
Bērna vecāki, vēlaties savam mazulim sniegt to labāko.
Tieši tāpēc BRITTON produkti tiek izstrādāti un ražoti, pievēršot īpašu uzmanību drošībai, komfortam, inovācijām un jaunām tendencēm.
Jūs varat būt pārliecināti, ka vislabākie materiāli un visaugstākie drošības standarti ir BRITTON.
BRITTON var apmierināt visprasīgāko klientu.
BRITTON produktu ir augsti kvalitatīvus bērnu ratiņus, augsti novērtētus auto sēdekļus, ceļojumu gultiņas, barošanas krēsliņus, bērnu monitorus, higiēnas preces un citas preces.
BRITTON produkcijai ir attiecībā kvalitātes cena un maksimālas rūpes par katra mūsu klienta interesēm.
 
Oficiāla mājaslapa BRITTON, kur ir visa nepieciešama informācija – www.brittonbaby.com
 
 
 

4baby logologo 4 BABY just for your babylogo camLorelli Premium Logo BLACKLorelli Classic Logo BLUE white strokeBertoni Line Logo NEWlogo   Britton logo         Baby Care Logo NEW      brands lorelli toys  911logoespiro 2013logo motylek4 0drewex logodownloadlogo baby mixhipo logoKs Kids logoAga DesignZOO LogoDisney Logohartan logo 1dsgsdgsdbabymaxi r125 imMilly mally logo słoneczkoзагруженноеbabyonologo2vtechakuku 12628b57d69cc1418a1996f6358b104a2940danlogo ankras20171207 174205Без названия1308137279 11460017467 1CBX by Cybex logocybex logo home222

 

Kontakti

Bērnu preču interneta veikals

BabyMar

www.babymar.lv

Email: info@babymar.lv

Tālr.: +371 28283725

Tālr.: +371 25264006

 20170928 153635 1

DigitalGG